*Σεκούντα Ντιβιζιόν Β Διανομής στόχος 2 Αγώνες
Nueva Condomina
31179
Murcia,Spain
Επί Μούρθια

Μούρθια αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μούρθια το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ιντερσίτι το Σεκούντα Ντιβιζιόν Β στις 2021/09/11 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:0. Ο Μούρθια πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/19 UTC εναντίον του Ιντερσίτι στο Σεκούντα Ντιβιζιόν Β. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μούρθια εναντίον Ιντερσίτι, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μούρθια Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μούρθια Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: -
Εμπρός: Τσαμπι,Adrian Fuentes,Victor Curto,Renato Da Silva,Xiscu Martínez,Alberto·Toril,Alejandro·Melgar Canovas,
Midfilders: Ανταν Γκουρντιελ,Jesús Carrillo,Yeray González,David Sanchez,Antonio Escribano,Josue·Dorrio Ortega,Juan Ramon,Manuel Lopez Escamez,Julio·Torres,Javier·Agustin Pedrosa,Βέρζα,
Υπερασπιστές: Φρανσίσκο Μολινέρο,Iván Pérez,Adrian Melgar,Αλεξ Ορτιζ,Eduardo·Luna Cano,Λόπεζ Μαρτίνεθ, Αντόνιο Τζόσε,Inaki·Quereda Sanchez,Ivan·Perez Vicente,
Τερματοφύλακες: Nereo Champagne,Estanislao Igor Marcellan,Antonio·Gallego Barquero

Iván Casado, 2 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μούρθια αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!