*Λίγκα Προφεσιονάλ Διανομής στόχος 12 Αγώνες
Estadio Dr. Lisandro de la Torre
41654
Rosario,Argentina
Επί Ροζάριο Σεντράλ

Ροζάριο Σεντράλ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ροζάριο Σεντράλ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ταγιέρες Κόρντομπα το Λίγκα Προφεσιονάλ στις 2021/09/20 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Ροζάριο Σεντράλ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/25 UTC εναντίον του Ταγιέρες Κόρντομπα στο Λίγκα Προφεσιονάλ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ταγιέρες Κόρντομπα εναντίον Ροζάριο Σεντράλ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ροζάριο Σεντράλ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ροζάριο Σεντράλ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-1-2
Εμπρός: Alan Marinelli,Lucas Gamba,Ρούμπερν, Μάρκος,Patricio Cucchi,Alejo Veliz,Frias,Rodrigo·Pasquini,Ignacio·Russo Cordero,Luca·Dupuy,Gino·Infantino,
Midfilders: Emiliano Vecchio,Diego Zabala,Martin Rabunal,Rodrigo Villagra,Ρινάουντο, Φίτο,Fernando Torrent,Emmanuel Ojeda,Luciano·Ferreyra,Francesco Lo Celso,Rafael·Sangiovani,Lautaro Giaccone,Mateo·Tanlongo,
Υπερασπιστές: Joaquín Laso,Damián Martínez,Facundo Almada,Νοβαρέτι, Ντιέγκο,Joan·Mazzaco,Lautaro·Blanco,Franco,Gaston·Avila,Nicolas·Ferreyra,
Τερματοφύλακες: Jorge Broun,Josué Ayala,Juan Pablo Romero,Alvaro Mauricio·Maslovski

Lautaro Blanco, 10 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ροζάριο Σεντράλ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!