Rostov Arena
45000
Rostov-on-Don,Russia
Επί Ροστόφ

Ροστόφ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ροστόφ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Torpedo Moscow το Πρέμιερ Λιγκ στις 2021/10/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 4:0. Ο Ροστόφ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/27 UTC εναντίον του Torpedo Moscow στο Πρέμιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Torpedo Moscow εναντίον Ροστόφ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ροστόφ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ροστόφ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Κομλιχένκο, Νικοάι,Σόβε, Αλί,Pontus Almqvist,Ντιμιτρι Πολοζ,Roman Tugarev,Aleksandr Dolgov,Danila·Proshliakov,David Tosevski,
Midfilders: Ματιας Νορμαν,Χασιμότο, Κέντο,Armin Gigovic,Κορεν Μπαϊραμαν,Μαμάεβ, Παβέλ,Daniil Glebov,Kirill Folmer,Konstantin Kovalev,
Υπερασπιστές: Maksim Osipenko,Dennis Hadžikadunić,Μπάστος,Igor Kalinin,Τερέντζεβ, Ντένις,Danila Sukhomlinov,Nikolai Poiarkov,Andrey Langovich,Viktor Melekhin,Aleksandr Mukhin,
Τερματοφύλακες: Μπαμπούριν, Έγκορ,Σεργκεϊ Πεσιακοβ,Ρουντάκοβ, Μάκσιμ,Vadim·Lukyanov,Alexander Dyachkov

Ντιμιτρι Πολοζ, 12 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ροστόφ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!