*1η Κατηγορία Α Διανομής στόχος 36 Αγώνες
Bosuilstadion
16649
Antwerp,Belgium
Επί Αντβέρπ

Αντβέρπ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Αντβέρπ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Κλαμπ Μπριζ το 1η Κατηγορία Α στις 2021/05/08 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:2. Ο Αντβέρπ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/05/13 UTC εναντίον του Κλαμπ Μπριζ στο 1η Κατηγορία Α. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Αντβέρπ εναντίον Κλαμπ Μπριζ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Αντβέρπ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Αντβέρπ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-2-1
Εμπρός: Didier Lamkel Ze,Μποκανί, Ντιουμέρσι,Μιγιόσι, Κόχι,Αβενάτι, Φελίπε,Αμπομά, Οποκού Νανά,Jules Anthony·Vilsaint,Bruny Nsimba,Ruben Geeraerts,
Midfilders: Πιετερ Γκερκενς,Βερστράετε, Μπίργκερ,Ντε Σαρτ, Αλέξις,Ονγκλά, Μάρτιν,Κόπμαν, Σάντερ,Ραφαέλοβ, Λιόρ,Ντε Πάουβ, Νιλ,Faris Haroun,Brian Emo·Agbor,Ivan Pavlic,Zeno Van Den Bosch,
Υπερασπιστές: Γκελίν, Τζέρεμι,Αουρελιο Μποουτα,Λουκάκου, Τζόρνταν,Simen Juklerød,Μάξιμε Λε Μάρχαντ,Ντε Λαέτ, Ρίτσι,Frank Boya,Abdoulaye Seck,Matheus Borges,Dylan Batubinsika,Jae-Ik·Lee,Dragan Lausberg,Cyrron De Wilde,Luete Ava Dongo,Dragan·Lausberg,
Τερματοφύλακες: Αλιρέζα Μπεϊρανβάντ,Μπούτεζ, Τζιν,Ντε Γουλφ, Ορτβίν,Davor Matijaš,Chevaughn·Thiam

Ντε Πάουβ, Νιλ, 30 αγώνες, 2 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Αντβέρπ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!