Luigi Ferraris
36599
Genova,Italy
Επί Σαμπντόρια

Σαμπντόρια αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σαμπντόρια το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Τορίνο το Serie A στις 2021/10/27 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:3. Ο Σαμπντόρια πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/30 UTC εναντίον του Τορίνο στο Serie A. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Τορίνο εναντίον Σαμπντόρια, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σαμπντόρια Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σαμπντόρια Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Γκαμπιαντίνι, Μανόλο,Καπούτο, Φραντσέσκο,Τορεγκρόσα, Ερνέστο,Κουαλιαρέλα, Φάμπιο,Riccardo Ciervo,
Midfilders: Mohammed Ihattaren,Mikkel Damsgaard,Θόρσμπι, Μόρτεν,Βιέιρα, Ρονάλντο,Σίλβα, Άντριεν,Βέρε, Βαλέριο,Αλμπίν Εκντάλ,Καντρέβα, Αντόνιο,Kristoffer Askildsen,Gerard Yepes Laut,Simone·Trimboli,
Υπερασπιστές: Κόλι, Ομάρ,Μπερεσζίνσκι, Μπαρτόζ,Tommaso Augello,Radu Drăguşin,Γιοσίντα, Μάγια,Μούρου, Νικολά,Ντεπαόλι, Φάμπιο,Φεράρι, Άλεξ,Julian Chabot,Radu·Dragusin,Francesco Migliardi,
Τερματοφύλακες: Αουντέρο, Εμίλ,Φαλκόνε, Βλαντίμιρο,Ραβάγκλια, Νίκολα,Matteo Esposito

Julian Chabot, 10 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σαμπντόρια αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!