Sandefjord Arena
9400
Sandefjord,Norway
Επί Σάντεφιόρντ

Σάντεφιόρντ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σάντεφιόρντ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Στάμπαεκ (Νορ) το Ελίτσεριεν στις 2021/09/19 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Σάντεφιόρντ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/26 UTC εναντίον του Στάμπαεκ (Νορ) στο Ελίτσεριεν. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σάντεφιόρντ εναντίον Στάμπαεκ (Νορ), βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σάντεφιόρντ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σάντεφιόρντ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Sivert·Gussias,Τσουμα Ανενε,Andre Sodlund,Herman Solberg Nilsen,Marcos Celorrio,Moussa Jailani·Gaicho Njie,Franklin·Nyenetue,
Midfilders: Kristoffer Normann Hansen,William Kurtovic,Marc Vales,Erik Brenden,Εντουάρδο, Ζε,Harmeet Singh,Amer Ordagić,Sander Risan Mörk,Alexander Ruud Tveter,José Eduardo de Araújo,Henrik Saelebakke·Falchener,Martin·Andersen,Peder Meen·Johansen,Vetle Walle·Egeli,
Υπερασπιστές: Viðar Ari Jónsson,Martin Kreuzriegler,Sander Moen Foss,Brice Wembangomo,Mats Haakenstad,Ian Smeulers,Lars Markmanrud,Jorgen Kili·Fjeldskar,
Τερματοφύλακες: Jacob Storevik,Frederik Due,Jesper Granlund,Andreas Brede Albertsen

Βάλλς, Ενρίκ, 11 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σάντεφιόρντ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!