*Πριμέρα Ντιβίζιο Διανομής στόχος 4 Αγώνες
DEVK-Arena
1000
Sant Julia de Loria,Andorra
Επί Σαντ Τζούλια

Σαντ Τζούλια αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σαντ Τζούλια το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Σάντα Κόλομα το Πριμέρα Ντιβίζιο στις 2021/10/17 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Σαντ Τζούλια πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/24 UTC εναντίον του Σάντα Κόλομα στο Πριμέρα Ντιβίζιο. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σάντα Κόλομα εναντίον Σαντ Τζούλια, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σαντ Τζούλια Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σαντ Τζούλια Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-1-4-2
Εμπρός: Joel Mendez,Diego Nájera,Maicon,Ντάνι Μπενίτεζ,,Nils Bouekou,Victor·Moreira,José Antonio Aguilar,Valentin·Rizzo,Bubacar·Njie Kambi,Ραμαέλ, Βίνσεντ,Daniel·Sanchez Massot,Ignacio·Rosillo Lopez,Lee, Walter,Anouar·Benskij,Jonatan·Toledo,Fousseyni·Cisse,Raul·Gil Gimenez,Santana·Mendy,
Midfilders: Frederic Nimani,Φερνάντεζ, Βάλτερ,Alberto Molina,Edu Peppe,Juanma,Jamal Zarioh Taouil,Albert·Reyes,Σέρτζιο,Λούκε, Μιγκέλ Άνγκελ,Lisandro·Fernandes Botelho,Albert·Makoube,Izan·Checa Cano,Γκόμις, Μπέμτσεντε,Loic Stephane·Bruno Malatini,Quentin Emile Ange·Leite Pereira,Alvaro·Correa,David·Lopez Murillo,Javi·Lara,Pablo·Navas,Fran Piera,Ahmed·Mida,Rober,
Υπερασπιστές: Toni Lao,Εσχάιντε, Ιόν,Eric Rodriguez,Javier·Lopez Martin,Matias Nicolas·Vaamonde,Sergio·Urbano,Nicolae Vasile,Miguel Ruiz Enamorado,Fortete Villa, Emiliano Nahuel,Valentin Jean Pierre·Miroux,Llorenc·Codones Sanchez,Abdallah·Imamo,Vinasco Lopez, Jhonattan,Jorge Sebastian·Varela Delisa,Walter Wagner,Mohamed·Djitte Demba,Christian Cellay,Ταμπέ, Αλασάνε,Μανγκό, Σενά,Fabrice·Begeorgi,Pablo·Cendros Lopez,
Τερματοφύλακες: Nacho Zabal,Javi·Bravo,Julian·Lorenzo,Αντονι Κασπαριαν,Ολίμπα, Κέβιν,Anthony·Cheri Martin

Ντάνι Μπενίτεζ,, 4 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σαντ Τζούλια αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!