*Καμπεονάτο Παουλίστα Διανομής στόχος 12 Αγώνες
Estádio Municipal Walter Ribeiro
13722
Sorocaba,Brazil
Επί Σάο Μπέντο

Σάο Μπέντο αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σάο Μπέντο το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το Κύπελλο Παουλίστα στις 2021/10/19 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:1. Ο Σάο Μπέντο πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο Κύπελλο Παουλίστα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σάο Μπέντο Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σάο Μπέντο Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Jheimy,Erick Luis,Ítalo,Santana Souza, Geovane,Mateus Barbosa·Santos,Leilson,Ruan,Claudivan,Paulo Henrique·do Pilar Silva,Σίλβα, Ράφαελ,
Midfilders: Feijão,Rodolfo,Igor·Soares Santana,Allan·Monteiro Dias,Matheus·Sao Pedro Falero,Fabio·Bahia,João Vitor·Coutinho Maia,Kayan·Mazuline Santana,Daniel·Costa,Jonata·Escobar,Sergio Luis·Rodrigues da Silva,Pablo·Alves de Lima,Rusch,Leonardo·Nogueira de Aquino,Evandro·Rodrigues Florencio,
Υπερασπιστές: Ντιρσέου,Guilherme Mattis,Allan Vieira,Julinho,Bruno·Bezerra,Luis Henrique·Messias de Souza,Marcelo Claus·Sendeski,Mizael·de Almeida,Erick·Dos Santos Ferreira,Alisson Cassiano,Victor Guilherme·da Silva Cavalcante,Marcio,Douglas·Assis de Oliveira,Marcelo·Cordeiro,Bruno Leonardo·dos Santos Covas,Marcão,Gabriel·de Souza Inocencio,Anderson·Moreira da Silva,Marcio Fernando·Goncalves Souza,Lucas Eduardo·Lima da Silva,
Τερματοφύλακες: Lucas Macanhan,Paulo Vitor,Luiz Daniel·de Carvalho Silva,Paulo Vitor·Rinaldi

daniel luiz, 6 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σάο Μπέντο αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!