Morumbi
72000
Sao Paulo,Brazil
Επί Σάο Πάολο

Σάο Πάολο αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σάο Πάολο το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ιντερνασιονάλ το Σέριε Α στις 2021/10/24 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Σάο Πάολο πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/31 UTC εναντίον του Ιντερνασιονάλ στο Σέριε Α. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σάο Πάολο εναντίον Ιντερνασιονάλ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σάο Πάολο Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σάο Πάολο Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-1-2-1-2
Εμπρός: Martin Benitez,Λουτσιάνο Νέβες,Φελίπε, Πάμπλο,Ρόχας, Ζοάο,Paulinho Boia,Έντερ,Bruno·Rodrigues,Antonio Galeano,Emiliano Ariel Rigoni,Marcus Vinícius Oliveira Alencar,Jose·Caique da Silva,Joao Adriano·Sa de Almeida,Marcus Vinicius,Σάντος, Χουάν,Vitor Samuel Ferreira Arantes,
Midfilders: Γκόμες, Ιγκόρ,Λουάν,Λιζιέρο,Μπουένο, Βίτορ,Κόστα, Τάλες,William Da Silva,Φελίπε, Εβέρτον,Σέιλον,Ερνάνες,Pedrinho,Joao Pedro Gomes Palmberg,Νέστορ, Ροντρίγκο,Gabriel Falcao·Moreira de Lima,Γκάμπριελ,Ντιέγκο,
Υπερασπιστές: Ρινάλντο,Βινίσιους, Ιγκόρ,Αρμπολέντα, Ρόμπερτ,Μιράντα,Βάλσε,Πελέ, Λέο,Ορεχουέλα, Λούις,Άλβες, Μπρούνο,Ροντρίγκο,Anilson Dourado Santiado,Πάτρικ,Ουέλινγκτον,Lucas Lopes Beraldo,Nathan Gabriel de Souza Mendes,Κάιο,Luiz Gustavo Oliveira da Silva,Lucas Breno Sena Lima,
Τερματοφύλακες: Βόλπι, Τιάγκο,Πέρι, Λούκας,Τιάγκο,Young·Navarro Moraes,Arthur Gazze de Souza

Γκόμες, Ιγκόρ, 27 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σάο Πάολο αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!