Mapei Stadium-Città del Tricolore
21584
Sassuolo,Italy
Επί Σασουόλο

Σασουόλο αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σασουόλο το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Σπέτσια το Serie A στις 2021/12/01 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:2. Ο Σασουόλο πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/05 UTC εναντίον του Σπέτσια στο Serie A. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σπέτσια εναντίον Σασουόλο, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σασουόλο Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σασουόλο Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Μπεράνρτι, Ντομένικο,Μπόγκα, Τζέρεμι,Ρασπαντόρι, Τζιάκομο,Σαμάκα, Τζιανλούκα,Ντεφρέλ, Γκρέγκορι,Σχιαπακάσε, Νίκολας,Luigi·Samele,
Midfilders: Τραορέ, Χαμέντ Τζούνιορ,Ενρίκε, Ματέους,Λόπεζ, Μάξιμε,Ντζουρίσικ, Φιλίπ,Φρατέσι, Νταβίντε,Ομπιάνγκ, Πέντρο,Abdou Harroui,Μαγκνανέλι, Φρανσέσκο,matheus henrique,
Υπερασπιστές: Φερράρι, ΤζιανΜάρκο,Μούλντουρ, Μερτ,Ροτζέριο,Αίχαν, Κάν,Τολζάν, Τζέρεμι,Κυριακόπουλος, Γιώργος,Κίρικες, Βλαντ,Ρομάνια, Φιλίπο,Γκολντανίγκα, Εντοάρντο,Πελούσο, Φεντερίκο,
Τερματοφύλακες: Κονσίγκλι, Αντρέα,Σαταλίνο, Τζιακόμο,Πέγκολο, Τζιανλούκα,Samuele Vitale

Ντζουρίσικ, Φιλίπ, 9 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σασουόλο αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!