*Μπούντεσλιγκα Διανομής στόχος 34 Αγώνες
14
11
Europa-Park Stadion
Επί ΣΚ Φράιμπουργκ

ΣΚ Φράιμπουργκ live score, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και τελευταία κατάταξη. Ο προηγούμενος αγώνας της ΣΚ Φράιμπουργκ ήταν εναντίον της - στις Μπούντεσλιγκα στις 2024/05/18 UTC, ο αγώνας ολοκληρώθηκε με αποτέλεσμα 2:1. Η ΣΚ Φράιμπουργκ θα παίξει τον επόμενο της αγώνα στις - εναντίον της - στις Μπούντεσλιγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να ακολουθήσετε το - vs - live score, το H2H, την κατάταξη, τα αποτελέσματα σε πραγματικό χρόνο ενημερώνονται λεπτό προς λεπτό και τα στατιστικά του αγώνα.

ΣΚ Φράιμπουργκ Τελευταίος Συνθέση του Αγώνα
Οι συνθέσεις της ΣΚ Φράιμπουργκ από τον τελευταίο αγώνα: 4-2-3-1
Επιθετικοί: Γκρεγκόριτς, Μίκαελ,Junior Chukwubuike Adamu,Χόλερ, Λούκας,Φίλιπ, Μαξιμίλιαν,Maximilian·Breunig,Ράιν, Γιόχανσον,
Μέσοι: Σαλάι, Ρόλαντ,Ρίτσου Ντοάν,Γκρίφο, Βιτσέντζο,Εγκστάιν, Μαξιμιλιάν,Merlin Röhl,Noah·Weisshaupt,Danilkov Kyre,Κίτελ, Γιανίκ,Μουσλίγια, Φλορέντ,Χόφλερ, Νίκολας,Mika·Baur,Ρούντλιν, Φαμπιάν,
Αμυντικοί: Λίενχαρτ, Φίλιπ,kiliann sildillia,Γκίντερ, Ματίας,Γκούντερ, Κρίστιαν,Attila Szalai,Jordy·Makengo,Tan-Kenneth Jerico·Schmidt,Κάμπλερ, Λούκας,Γκουλντέ, Μάνουελ,Maximilian·Rosenfelder,
Τερματοφύλακες: Noah·Atubolu,Μούλερ, Φλόριαν,Ουπχόφ, Μπέντζαμιν,Niklas·Sauter,J. Jantunen

kiliann sildillia, 31 αγώνες, 1 ασίστ

(Η λίστα με τους κορυφαίους σκόρερ/ασίστ της ΣΚ Φράιμπουργκ ενημερώνεται ζωντανά κατά τη διάρκεια κάθε αγώνα)

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από τον κατάλογο στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τις προσωπικές του πληροφορίες, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταγραφών κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με συνολικά αγωνιστικά και εκκίνησης αγώνες, λεπτά παιγμένα, αριθμός γκολ, αριθμός καρτών και πολλά άλλα. Το AiScore football live score είναι διαθέσιμο ως εφαρμογή για iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους ΣΚ Φράιμπουργκ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!