*Μπούντεσλιγκα Διανομής στόχος 18 Αγώνες
VELTINS-Arena
62271
Gelsenkirchen,Germany
Επί ΦΚ Σάλκε 04

ΦΚ Σάλκε 04 αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. ΦΚ Σάλκε 04 το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μπορούσια Μενχενγκλάντμπαχ το Μπούντεσλιγκα στις 2023/01/29 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:0. Ο ΦΚ Σάλκε 04 πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2023/02/04 UTC εναντίον του Μπορούσια Μενχενγκλάντμπαχ στο Μπούντεσλιγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μπορούσια Μενχενγκλάντμπαχ εναντίον ΦΚ Σάλκε 04, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

ΦΚ Σάλκε 04 Σύνταξη τελευταίου αγώνα
ΦΚ Σάλκε 04 Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Φρέυ, Μάικλ,Τζορνταν Λαρσον,Marius Bülter,Πόλτερ, Σεμπάστιαν,Καραμάν, Κέναν,Τερόντε, Σιμόν,K. Topp,Sidi Sane,
Midfilders: Κράους, Τόμ,Alex Král,Μαρτίνεθ, Ζάλαζαρ Ροντρίγκο,Tobias Mohr,Τάγιερ, Νίκλας,Τιμ Σκαρκ,Ντρέξλερ, Ντομινίκ,Λάτζα, Ντάνι,Μπουγελάμπ, Νασίμ,Soichiro Kozuki,A. Ivan,Mehmet-Can·Aydin,Sidi Guessor·Sane,
Υπερασπιστές: Βαν ντεν Μπεργκ, Σεπ,Moritz Jenz,Leo Greiml,Μπρούνερ, Κέντρικ,Τόμας Οουβέζαν,Κολονζιεσζάκ, Τίμοθι,Μάγια Γιοσίντα,Τζαρ Ορονεν,Καμίνσκι, Μάρσιν,Ibrahima Cissé,Julius Schell,Henning·Matriciani,Julius Schell,Joey Muller,
Τερματοφύλακες: Σχβόλοφ, Αλεξάντερ,Φάχρμαν, Ραλφ,Λάνγκερ, Μίκαελ,Justin·Heekeren

Τερόντε, Σιμόν, 18 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους ΦΚ Σάλκε 04 αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!