Stroitel Stadium
4200
Soligorsk,Belarus
Επί Σόλιγκορσκ

Σόλιγκορσκ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σόλιγκορσκ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ενεργκέτικ-BGU το Φιλικά Συλλόγων στις 2022/01/15 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 3:0. Ο Σόλιγκορσκ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/01/20 UTC εναντίον του Ενεργκέτικ-BGU στο Φιλικά Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ενεργκέτικ-BGU εναντίον Σόλιγκορσκ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σόλιγκορσκ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σόλιγκορσκ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Dembo·Darboe,Dario Kolobarič,Maksim Skavysh,Βίνσεντ Εζέ,Dmitri Podstrelov,Vitali Lisakovich,Shahzod·Ubaydullaev,Alexandr·Bulychev,Yevgeny·Kozel,Maksim·Kunski,
Midfilders: Ντζορντε Ιβανοβικ,Yuri Kendysh,Ιγκορ Ιβανοβικ,Andrey Solovey,Βαλον Αχμεντι,Aleksa Pejić,Κόρζουν, Νικίτα,Pavel Zabelin,Vukmanić Tin ,Στάσεβιτς, Ιγκόρ,Dzmitry Padstrelaw,Victor Sotnikov,Anton·Kovalev,Makar Litskevich,
Υπερασπιστές: Nikola Antić,Μιλος Σαταρα,Ruslan Khadarkevich,Ρόμαν Μπεγκούνοβ,Φελιπένκο, Γιεγκόρ,Πολίτεβις, Σέργκεϊ,Aleksandr Sachivko,Syarhey Matsveychyk,Syarhey Eduardavich Palitsevich,Alyaksandr Sachywka,Gleb Shevchenko,Andrei·Makarenko,
Τερματοφύλακες: Γκούτορ, Αλεκσάντρ,Χέρνικ, Σέργκεϊ,Konstantin Rudenok,Maksim Belov,Pavel Chesnovsky,Alyaksandr Pyatrovich Hutar,Maksim·Belov,Igor Malaschitski

Dmitri Podstrelov, 24 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σόλιγκορσκ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!