*Μπούντεσλιγκα Διανομής στόχος 18 Αγώνες
Allianz Stadion
28000
Vienna,Austria
Επί Ραπίντ Βιέννης

Ραπίντ Βιέννης αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ραπίντ Βιέννης το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Χάρτμπεργκ το Φιλικά Συλλόγων στις 2022/01/22 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:1. Ο Ραπίντ Βιέννης πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/02/05 UTC εναντίον του Χάρτμπεργκ στο Φιλικά Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ραπίντ Βιέννης εναντίον Χάρτμπεργκ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ραπίντ Βιέννης Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ραπίντ Βιέννης Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Φούντας, Ταξιάρχης,Koya Kitagawa,Ercan Kara,Oliver Strunz,
Midfilders: Dejan Petrović,Marco Grüll,Kelvin Arase,Κνασμούλνερ, Κριστόφ,Θορστεν Σχικ,Robert Ljubicic,Σρντζαν Γκράχοβακ,Lion Schuster,Dalibor Velimirović,Jonas Antonius Auer,Φίλιπ Σχόμπεσμπεργκερ,Moritz Oswald,benjamin kanuric,Leopold Querfeld,Thierno Ballo,
Υπερασπιστές: Filip Stojković,Ουλμάν, Μαξιμιλιάν,Leo Greiml,Emanuel Aiwu,Βίμερ, Κέβιν,ΜΑξιμιλιάν Χόφμαν,Ντίμπον, Κρίστοφερ,Denis Bosnjak,Marko Dijakovic,Lukas Sulzbacher,Martin Moormann,
Τερματοφύλακες: Στρέμπινγκερ, Ρίτσαρντ,Paul Gartler,Niklas Hedl,Laurenz Orgler,Bernhard Unger

Paul Gartler, 18 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ραπίντ Βιέννης αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!