*Λίγκα Πορτουγκάλ 2 Διανομής στόχος 6 Αγώνες
Caixa Futebol Campus
2708
Lisbon,Portugal
Επί Μπενφίκα Β

Μπενφίκα Β αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μπενφίκα Β το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Τσάβες το Λίγκα Πορτουγκάλ 2 στις 2021/09/19 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:2. Ο Μπενφίκα Β πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/03 UTC εναντίον του Τσάβες στο Λίγκα Πορτουγκάλ 2. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μπενφίκα Β εναντίον Τσάβες, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μπενφίκα Β Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μπενφίκα Β Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-1-2
Εμπρός: Joao·Resende,Luis Lopes,Úmaro Embaló,Tiago Gouveia,Samuel Pedro,Jair Tavares,Henrique Pereira·Araujo,Henrique·Pereira,
Midfilders: Joao·Neto,Diogo Machado,Gerson Liliano Saches Sousa,Rafael Brito,Ronaldo·Camara,Paulo·Bernardo,Martim Neto,Diogo Andre·Santos Nascimento,Cher Ndour,
Υπερασπιστές: Καλάτσα, Μπρανιμίρ,Pedro Alvaro,Filipe·Cruz,Rafael·Rodrigues,Fábio Pereira Baptista,Tomas·Araujo,Pedro Luis·Machado Ganchas,Miguel Nobrega,Sandro Cruz,Antonio·Silva,
Τερματοφύλακες: Mile Svilar,Fabio Duarte,Leobrian·Kokubo,Ντος Σάντος, Κάρλος Χοακίμ,Samuel·Soares

Jair Tavares, 6 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπενφίκα Β αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!