Sinobo Stadium
20800
Prague,Czech Republic
Επί Σλάβια Πράγας

Σλάβια Πράγας αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σλάβια Πράγας το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Τέπλιτσε το 1. Λίγκα στις 2021/07/25 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:1. Ο Σλάβια Πράγας πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/07/30 UTC εναντίον του Τέπλιτσε στο 1. Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Τέπλιτσε εναντίον Σλάβια Πράγας, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σλάβια Πράγας Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σλάβια Πράγας Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-1-4-1
Εμπρός: Lukas Provod,Jan Kuchta,Stanislav Tecl,Abdulla Yusuf Helal,Mick van Buren,Joao Felipe Estevam Aguiar,Adam Toula,Jakub·Zeronik,Denis·Visinsky,Denis·Alijagić,Abdallah·Sima,
Midfilders: Πέτερ Ολαντέζι Ολαγίνκα,Στάνσιου, Νικολάε,Alexander Bah,Petr Ševčík,Lukáš Masopust,Oscar Dorley,Ibrahim Traoré,Jakub Hromada,Ondrej Lingr,Michal Beran,Tomas Rigo,
Υπερασπιστές: David Zima,Tomáš Holeš,Ντελί, Σιμόν,Jan Bořil,Ondřej Kúdela,Ντέιβιντ Χοβόρκα,Taras Kacharaba,Tomáš Vlček,Hosek, Michal,Daniel·Samek,
Τερματοφύλακες: Οντρέζ Κολάρ,Jan Stejskal,Martin Otáhal,Přemysl Kovář,Matyas Vagner

Ivan Schranz, 1 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σλάβια Πράγας αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!