28
40
Πρωταθλήματα
Επί Σλόβαν Μπρατισλάβας Β

Σλόβαν Μπρατισλάβας Β αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σλόβαν Μπρατισλάβας Β το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Πουχόφ το 2. Λίγκα στις 2021/11/14 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 3:1. Ο Σλόβαν Μπρατισλάβας Β πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/02/26 UTC εναντίον του Πουχόφ στο 2. Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Πουχόφ εναντίον Σλόβαν Μπρατισλάβας Β, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σλόβαν Μπρατισλάβας Β Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σλόβαν Μπρατισλάβας Β Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-5-2
Εμπρός: Ezekiel Henty,Rafael Rogerio da Silva,Denis Giesser,jean lumbala,Denis·Giesser,Denis·Lumbala,Roman Cerepkai,Matej Rosenberger,Rudolf·Bozik,Adam Matos,Adam·Jackuliak,
Midfilders: Βάις, Βλαντιμίρ,Joeri de Kamps,Aleksandar Čavrić,Ibrahim Rabiu,Πέτρακ, Οντρέτζ,Κμίλζάνικ, Μπόρις,Marek Rigo,Rabbi Ibrahim,Martin Hubert,Patrik Haramia,Adam Jackuliak,Martin Schlossar,Samuel Lavrincik,jozef sopoci,John Edwin Garcia Castillo,Jakub Lieskovsky,Jakub·Lieskovsky,Martin·Hubert,Filip Lichý,Jozef·Sopoci,Tobias·Congrady,Lukas·Secansky,Martin·Kusnir,Patrik·Haramia,Martin·Schlossar,Samuel Habodasz,
Υπερασπιστές: Myenty Abena,Vernon De Marco,Ζουρίζ Μεντβέντεβ,Lucas Lovat,Μιτς Απαου,Adam Laczkó,Martin Majling,Jakub Balaz,Adam Cech,Alexander Toth,samuel orsag,Bruno·Galovic,Juraj·Lacko,Erik·Svihel,Marek·Micak,Alex·Molcan,Samuel Orság,Jakub·Balaz,Adam·Cech,Radovan Valentín,
Τερματοφύλακες: Michal Šulla,Matúš Ružinský,Tomáš Rybár,Martin Trnovsky,Branislav Chudík,Filip Krížik,Filip·Krizik,Branislav·Chudik,Tomas·Rybar,Adam·Hrdina

Martin Schlossar, 14 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σλόβαν Μπρατισλάβας Β αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!