*Φορτούνα Λίγκα Διανομής στόχος 10 Αγώνες
Tehelne Pole Stadion
22500
Bratislava,Slovakia
Επί Σλόβαν Μπρατισλάβας

Σλόβαν Μπρατισλάβας αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σλόβαν Μπρατισλάβας το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Λίνκολν το Κύπελλο Σλοβακίας στις 2021/10/09 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:2. Ο Σλόβαν Μπρατισλάβας πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/21 UTC εναντίον του Λίνκολν στο Κύπελλο Σλοβακίας. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σλόβαν Μπρατισλάβας εναντίον Λίνκολν, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σλόβαν Μπρατισλάβας Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σλόβαν Μπρατισλάβας Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Γκριν, Αντρέ,Ντεζάν Ντράζικ,Aleksandar Čavrić,Μραζ, Σαμουέλ,Ezekiel Henty,Rafael Ratão,Žan Medved,Adler·Da Silva,Kirill Evgenievich·Nikitin,
Midfilders: Ζμρχάλ, Γιαρομίρ,Βάις, Βλαντιμίρ,Ούτσε,Dávid Holman,Joeri de Kamps,Ibrahim Rabiu,Κανκάβα, Ζάμπα,Alen Mustafić,Πέτρακ, Οντρέτζ,Nono Villar,Filip Lichý,David Hrnčár,
Υπερασπιστές: Myenty Abena,Vernon De Marco,Lukáš Pauschek,Βασιλ Μποζικοβ,Ζουρίζ Μεντβέντεβ,Κάσχια, Γκούραμ,Richard Krizan,Lucas Lovat,Matúš Vojtko,Vasil Božikov,
Τερματοφύλακες: Adrián Chovan,Michal Šulla,Matúš Ružinský,Martin Trnovsky,Branislav·Chudik

David Strelec, 4 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σλόβαν Μπρατισλάβας αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!