Otkrytie Arena
45360
Moscow,Russia
Επί Σπαρτάκ Μόσχας

Σπαρτάκ Μόσχας αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σπαρτάκ Μόσχας το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Νάπολι το Πρέμιερ Λιγκ στις 2021/09/25 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Σπαρτάκ Μόσχας πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/30 UTC εναντίον του Νάπολι στο Πρέμιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Νάπολι εναντίον Σπαρτάκ Μόσχας, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σπαρτάκ Μόσχας Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σπαρτάκ Μόσχας Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-3
Εμπρός: Τζορνταν Λαρσον,Aleksandr Sobolev,Πόνσε, Εζεκιέλ,Αλεξαντερ Λομοβιτσκι,Γκεοργκι Μελκαντζ,
Midfilders: Πρόμες, Κουίνσι,Ρόμαν Ζομπνίν,Zelimkhan Bakaev,Μόουζες, Βίκτορ,Nail Umyarov,Χέντριξ, Ζόριτ,Ραζιουαν Μιρσοβ,Ilya Gaponov,Mikhail Ignatov,
Υπερασπιστές: Σαμουελ Γκιγκοτ,Γιοργκι Τζικια,Ayrton,Pavel Maslov,Ιλια Κουτεπόβ,Νικολαϊ Ρασκασοβ,Μαξιμιλιανο Καφριεζ,Γεσένκο, Αντρέι,Ruslan Litvinov,
Τερματοφύλακες: Αλεηαντρ Μακισμενκο,Αλεξαντρ Αλεξαντροβικ Σελιχοβ,Τιμουρ Ακμουρζιν,Αρτιον Ρεμπροβ,Daniil·Markov

Ayrton, 9 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σπαρτάκ Μόσχας αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!