Stadio Alberto Picco
10290
La Spezia,Italy
Επί Σπέτσια

Σπέτσια αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σπέτσια το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Νάπολι το Σέριε Α στις 2023/01/27 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Σπέτσια πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2023/02/05 UTC εναντίον του Νάπολι στο Σέριε Α. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σπέτσια εναντίον Νάπολι, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σπέτσια Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σπέτσια Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-1-2
Εμπρός: Eldor Shomurodov,Βέρντε, Ντανιέλε,Νζόλα, Μ'Ρίντερ,Γκυάσι, Εμανουέλ,Raimonds Krollis,Μαλντίνι, Ντάνιελ,David Strelec,Krollis Raimonds,Tio Cipot,Έλερτσόν, Μίκαελ,
Midfilders: Σιμον Μπαστόνι,Σιμόν Ζουρκόφσκι,Αγκουεντέλο, Κέβιν,Ρέκα, Αρκάντιους,Emil Holm,Κοβαλένκο, Βίκτορ,Μπουράμπια, Μεχντί,Εσποσίτο, Σαλβατόρε,Αλμπίν Εκντάλ,Σάλα, Χακόμπο,Julius Beck,T. Cipot,
Υπερασπιστές: Αμπαντού, Έθαν,Αμιάν Αντού, Κέλβιν,Νικολάου, Δημήτριος,Καλντάρα, Ματία,Przemyslaw Wiśniewski,João Moutinho,Χριστόφ, Πέτκο,Salvador Ferrer,
Τερματοφύλακες: Ντραγκόφσκι, Μπαρτλομέι,Ζοέτ, Ζερόν,Μαρκέτι, Φεντερίκο,Petar·Zovko,Leonardo Dido

Καλντάρα, Ματία, 20 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σπέτσια αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!