Ilha do Retiro
35000
Recife,Brazil
Επί Σπορ Ρεσίφε

Σπορ Ρεσίφε αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σπορ Ρεσίφε το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ατλέτικο Παραναένσε το Σέριε Α στις 2021/12/07 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:1. Ο Σπορ Ρεσίφε πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/10 UTC εναντίον του Ατλέτικο Παραναένσε στο Σέριε Α. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σπορ Ρεσίφε εναντίον Ατλέτικο Παραναένσε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σπορ Ρεσίφε Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σπορ Ρεσίφε Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Εβεράλντο,Neilton Meira,Βάντερ Βιέιρα,Αντρέ,Μπαρσία, Λέαντρο,Τρέλες, Σαντιάγκο,Ronaldo Silva,Paulinho,Maxwell,Paulo Cesar Fonseca Brandao,Cristiano Robert Do Amaral,Mikael,Flávio Eugênio Rodrigues de Souza,Juan Kelsen Ribeiro Xavier,
Midfilders: Jonatan Gomez,Φελίπε, Εβέρτον,Marcão Silva,Βέλισον, Χοσέ,Ερνάνες,Nicolás Aguirre,Betinho,Ρονάλντο,Λόπες, Τιάγκο,Ιγκόρ, Ζοάο,Παρδάλ, Πάμπλο,Rafael Luiz,Marquinhos,Maxwell,Philip,Gustavo Silva de Oliveira,Helber Italo·Dos Santos,Pedro Victor,
Υπερασπιστές: Αντρέλσον,Luciano,Σάντερ,Τιέρ, Ράφαελ,Hayner,Εβέρτον,Victor Gabriel Da Conceicao Ribeiro,Chico,Renzo Azevedo Pimentel De Moura,Pedro Henrique Nunes Silva,Μοντέιρο, Χοσέ,Marcelo Alixandre Ajul,Pabulo Ryan Lopes Vieira,Elias,Pedro Henrique·Alves,Diego Ferreira,
Τερματοφύλακες: Μάιλσον,Σάουλο,Denival Tenório dos Santos,Εδουάρδο, Κάρλος,Tulio Galindo·Bandeira de Melo

Luciano, 21 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σπορ Ρεσίφε αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!