ZELPO Arena
4061
Podbrezova,Slovakia
Επί Σπορ Ποντμπρεζόβα

Σπορ Ποντμπρεζόβα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σπορ Ποντμπρεζόβα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μπάνκα Μπίστριτσα το Φιλικά Συλλόγων στις 2022/01/15 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:2. Ο Σπορ Ποντμπρεζόβα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/02/25 UTC εναντίον του Μπάνκα Μπίστριτσα στο Φιλικά Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σπορ Ποντμπρεζόβα εναντίον Μπάνκα Μπίστριτσα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σπορ Ποντμπρεζόβα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σπορ Ποντμπρεζόβα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Erik Micovcak,Daniel Pavuk,Mateusz Zachara,Samuel·Datko,Martin Pribula,Daniel Skiba,Vladimír·Barbora,Roland·Gerebenits,Daniel·Skiba,Enzo Arevalo,Patrik·Gajan,Roland Galcik,
Midfilders: Matej Oravec,Erik Grendel,Jozef Špyrka,Rene·Paraj,Daniel·Pavuk,Matej Grešák,Patrik Krčula,Jozef·Pastorek,Samuel Datko,Patrik Krčula,Μιχάλ Μπρεζνάνικ,Oscar Castellano Matallana,Filip Szetei,Enzo Mauro Arevalo Acosta,patrik gajan,Filip·Szetei,Martin·Luptak,Mikulas Bakala,Patrik·Hanes,Aurel·Davidik,Samuel·Urgela,
Υπερασπιστές: Boris Godál,Jan Mizerak,peter kovacik,Marek Krnac,Vladimír Kukoľ,Marek Kristian Bartos,Peter·Kovacik,Oscar·Castellanos,
Τερματοφύλακες: Richard·Ludha,Richard Ludha,Ivan·Rehak,filip dlubac,Filip·Dlubac,Adam·Danko

peter kovacik, 14 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σπορ Ποντμπρεζόβα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!