*Πριμέιρα Λίγκα Διανομής στόχος 7 Αγώνες
Estádio José Alvalade
50095
Lisbon,Portugal
Επί Σπόρτινγκ

Σπόρτινγκ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σπόρτινγκ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μπορούσια Ντόρτμουντ το Πριμέιρα Λίγκα στις 2021/09/24 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Σπόρτινγκ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/28 UTC εναντίον του Μπορούσια Ντόρτμουντ στο Πριμέιρα Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μπορούσια Ντόρτμουντ εναντίον Σπόρτινγκ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σπόρτινγκ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σπόρτινγκ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-2-1
Εμπρός: Σαράμπια, Πάμπλο,Παουλίνχο,Jovane Cabral,Νούνο Σάντος,Bruno Tabata,Geny Catamo,Tiago·Tomas,
Midfilders: Γκονσάλβες, Πέντρο,Ζοάο Παλχίνχα,Matheus Luiz·Nunes,Manuel Ugarte,Daniel Bragança,Eduardo Henrique,Dario Essugo,Tiago Filipe Prazeres Ferreira,
Υπερασπιστές: Πόρρο, Πέντρο,Κόατες, Σεμπάστιαν,Φεντάλ, Ζουχάιρ,Εσγκάιο, Ρικάρντο,Βινάγκρε, Ρούμπεν,Νέτο,Matheus Reis,Flavio·Nazinho,Goncalo do Lago Pontes Esteves,Gonçalo Inácio,Joao Pedro Goulart·Sliva,
Τερματοφύλακες: Άνταν, Αντόνιο,Βιρτζίνια, Ζοάο,Renan Ribeiro,Andre·Paulo,Diego Callai Silva

Άνταν, Αντόνιο, 7 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σπόρτινγκ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!