Nadderud Stadion
5000
Baerum,Norway
Επί Στάμπαεκ (Νορ)

Στάμπαεκ (Νορ) αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Στάμπαεκ (Νορ) το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μιοντάλεν το Κύπελλο στις 2021/07/24 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:1. Ο Στάμπαεκ (Νορ) πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/07/28 UTC εναντίον του Μιοντάλεν στο Κύπελλο. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μιοντάλεν εναντίον Στάμπαεκ (Νορ), βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Στάμπαεκ (Νορ) Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Στάμπαεκ (Νορ) Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Oleksiy Khoblenko,Kosuke Kinoshita,Φιτιμ Αζεμι,Herman Geelmuyden,Christopher Cheng,Uche Great·Sabastine,
Midfilders: Oliver Valaker Edvardsen,Markus Solbakken,Λουκ Κασι,Sammy Skytte,Σχάλα, Χέρολιντ,Λουμάνζα, Τορτόλ,Jesper Isaksen,Younes Amer,Kornelius Hansen,Magnus Strandman·Lundal,Kostadinov, Kaloyan Kalinov,Kristian Bernt·Torgersen,Antonio Nusa,
Υπερασπιστές: Ματς Γκομπεργκ Σολχεϊμ,Emil Jonassen,Jeppe Moe,Yaw Amankwah,Σιμεν Γανγκμπεργκ,Nicolas Pignatel Jenssen,Peder Vogt,Sturla·Ottesen,

Markus Solbakken, 12 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Στάμπαεκ (Νορ) αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!