*Τζουπίλιερ Λιγκ Διανομής στόχος 1 Αγώνες
Maurice Dufrasne
30000
Liege,Belgium
Επί Σταντάρ Λιέγης

Σταντάρ Λιέγης αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σταντάρ Λιέγης το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ζούλτε Βάρεγκεμ το Τζουπίλιερ Λιγκ στις 2021/07/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Σταντάρ Λιέγης πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/08/01 UTC εναντίον του Ζούλτε Βάρεγκεμ στο Τζουπίλιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ζούλτε Βάρεγκεμ εναντίον Σταντάρ Λιέγης, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σταντάρ Λιέγης Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σταντάρ Λιέγης Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Klauss,Ουλάρε Όμπι, Μαμαντού,Τσοπ, Ντούιε,Μουλέκα, Τζάκσον,Abdoul Tapsoba,Mitchy Ntelo,Michel Ange Balikwisha,Michel Ange·Balikwisha,Abdoul·Tapsoba,
Midfilders: Σελιμ Αμαλαχ,Nicolas Raskin,Μπάστιεν, Σάμουελ,Μποκάντι, Μερβέιλ,Γκόικο Τσιμίροτ,Λεστέινε Μαξίμ,Μεχντί Καρσελά Γκονζάλεζ,Eden Shamir,William Balikwisha,Σιλβέστρε, Έντι,Joachim Carcela Gonzalez,Damjan Pavlović,Fostave·Mabani,Jeremy·Landu,Mitchy Yorham·Ntelo Mbala,Damjan·Pavlovic,
Υπερασπιστές: Κωνσταντίνος Λαίφης,Nicolas Gavory,Φάι, Κόλινς,Moussa Sissako,Νοε Ντασεν,Λόρεντ Τζανς,John Nekadio,John Mayanga·Nekadio,Hugo·Siquet,Allan Michael·Delferriere,Nathan Ngoy,Alexandro·Calut,
Τερματοφύλακες: Arnaud Bodart,Λορεντ Χενκινετ,Ζιλέ, Ζαν Φρανσουά,Louis Fortin,Matteo Godfroid,Matteo·Godfroid,Louis·Fortin,Matthieu·Epolo

-

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σταντάρ Λιέγης αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!