Stadium of Light
48707
Sunderland,England
Επί Σάντερλαντ

Σάντερλαντ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σάντερλαντ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μπόλτον το 1η Κατηγορία στις 2022/01/22 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Σάντερλαντ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/01/29 UTC εναντίον του Μπόλτον στο 1η Κατηγορία. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μπόλτον εναντίον Σάντερλαντ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σάντερλαντ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σάντερλαντ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-3
Εμπρός: Ross Stewart,Ο'Μπριέν, Άιντεν,Jack Diamond,Niall·Huggins,Benjamin Mbunga-Kimpioka,
Midfilders: Ρόμπερτς, Πάτρικ,Πρίτσαρντ, Άλεξ,Νταζάκου, Λέων,Μακ Γκίντι, Είντεν,Λίντεν Γκουχ,Μπρόαντχεντ, Νάθαν,Έβανς, Κόρι,Γουίνχεστερ, Καρλ,Ο'Νίεν, Λούκε,Ellis·Taylor,Josh Hawkes,Daniel·Neill,Elliot Embleton,Zac·Johnson,Cieran·Dunne,Stephen·Wearne,HARRISON·SOHNA,Τζάι Χάρις,
Υπερασπιστές: Μπάθ, Ντάνι,Frederik Alves,Arbenit Xhemajli,Ράιτ, Μπέιλι,Φλανάγκαν, Τομ,Trai Hume,Γουίλς, Τζόρνταν,Denver Hume,Dennis Cirkin,Tyrese·Dyce,Callum·Doyle,
Τερματοφύλακες: Χόφμαν, Θορμπέν Ρόν,Μπέργκε, Λι,Harrison·Bond,Jacob·Carney,Anthony·Patterson

Φλανάγκαν, Τομ, 27 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σάντερλαντ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!