Kostanay Central Stadium
9500
Kostanay,Kazakhstan
Επί Τόμπολ

Τόμπολ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Τόμπολ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το Κύπελλο στις 2021/11/21 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:2. Ο Τόμπολ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο Κύπελλο. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Τόμπολ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Τόμπολ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-1-2
Εμπρός: Igor Sergeev,Σίλβα, Τόνι,Elguja Lobjanidze,Oralkhan Omirtayev,
Midfilders: Dušan Jovančić,Ruslan Valiullin,Jeremy Manzorro,Askhat Tagybergen,Ρόμπεν Μπριτζιντο,Σερικζχαν Μουζικοβ,Samat Zharynbetov,Τόσικ, Ζόραν,Azat Nurgaliev,Vyacheslav·Kulpeisov,Zhaslan·Zhumashev,Artem·Sherstov,Ukhanov, Roman,Alsaid·Akhmetzhanov,Alikhan·Nuguman,Marat·Alpisbaev,
Υπερασπιστές: Aleksa Amanović,Sergey Malyy,Dmitri Miroshnichenko,Bagdat Kairov,Sultan Abilgazy,Zhukov, Aleksandr,Roman·Arsankulov,Daniyar Semchenkov,Shyngys·Kazin,Ilyas·Almukhamedov,
Τερματοφύλακες: Aleksandr Marochkin,Sultan Bussurmanov,Aleksandr Mokin,Yegor·Tsuprikov

Elguja Lobjanidze, 23 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Τόμπολ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!