Stadio Olimpico Grande Torino
27958
Torino,Italy
Επί Τορίνο

Τορίνο αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Τορίνο το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Βενέτσια το Serie A στις 2021/09/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Τορίνο πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/27 UTC εναντίον του Βενέτσια στο Serie A. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Βενέτσια εναντίον Τορίνο, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Τορίνο Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Τορίνο Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-2-1
Εμπρός: Μπελότι, Αντρέα,Μπρεκάλο, Τζόσιπ,Βέρντι, Σιμόνε,Σανάμπρια, Αντόνιο,Πιάτσα, Μάρκο,Τζάτζα, Σιμόνε,Έντερα, Σιμόνε,Nicola Rauti,Magnus Warming,
Midfilders: Πράετ, Ντένις,Μαντραγκόρα, Ρολάντο,Λινέτι, Κάρολ,Λούκις, Σάσα,Μπασέλι, Ντανιέλε,Πομπέγκα, Τομάσο,Ρινκόν, Τόμας,Κονέ, Λασινέ Μπέν,Dennis Stojkovic,
Υπερασπιστές: Μπρέμερ,Ίτζο, Αρμάντο,Σίνγκο, Στεφάνε Γουίλφρεντ,David Zima,Άινα, Ολα,Mergim Vojvoda,Μπουόντζιορνο, Αλεσσάντρο,Ροντρίγκεζ, Ρικάρντο,Ανσάλντι, Κριστιάν,Τζίντι, Κόφι,
Τερματοφύλακες: Μπερίσα, Ετρίτ,Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς, Βάνια,Γκεμέλο, Λούκα,Razvan Sava

Τζίντι, Κόφι, 5 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Τορίνο αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!