Stadio Olimpico Grande Torino
27958
Torino,Italy
Επί Τορίνο

Τορίνο αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Τορίνο το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Βερόνα το Σέριε Α στις 2022/11/13 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Τορίνο πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2023/01/04 UTC εναντίον του Βερόνα στο Σέριε Α. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Τορίνο εναντίον Βερόνα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Τορίνο Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Τορίνο Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-2-1
Εμπρός: Αλεξέι Μιραντσούκ,Σανάμπρια, Αντόνιο,Πελέγκρι, Πιέτρο,Βέρντι, Σιμόνε,Ραντονζίτς, Νεμάνια,Καραμόχ, Γιαν,Έντερα, Σιμόνε,D.Seck,Matthew Garbett,
Midfilders: Βλάσιτς, Νίκολα,Λούκις, Σάσα,Samuele Ricci,Λαζάρο, Βαλεντίνο,Λινέτι, Κάρολ,Σεγκρ, Χακόμπο,Michel Ndary Adopo,Κρέζιου, Αλτίν,Emirhan İlkhan,Brian Bayeye,Emirhan·İlkhan,Daouda Weidmann,
Υπερασπιστές: Σίνγκο, Στεφάνε Γουίλφρεντ,Perr Schuurs,David Zima,Mergim Vojvoda,Μπουόντζιορνο, Αλεσσάντρο,Άινα, Ολα,Ροντρίγκεζ, Ρικάρντο,Τζίντι, Κόφι,Ίτζο, Αρμάντο,Ange Caumenan N'Guessan,Sebastian Wade,A. Anton,
Τερματοφύλακες: Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς, Βάνια,Μπερίσα, Ετρίτ,Γκεμέλο, Λούκα,Matteo Fiorenza,A.Milan

Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς, Βάνια, 15 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Τορίνο αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!