Medical Park Stadyumu
41610
Trabzon,Turkey
Επί Τραμπζονσπόρ

Τραμπζονσπόρ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Τραμπζονσπόρ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Κασίμπασα το Σούπερ Λίγκα στις 2022/01/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:2. Ο Τραμπζονσπόρ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/02/05 UTC εναντίον του Κασίμπασα στο Σούπερ Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Τραμπζονσπόρ εναντίον Κασίμπασα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Τραμπζονσπόρ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Τραμπζονσπόρ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Μπακασέτας, Αναστάσιος,Κορνέλιους, Αντρέας,Anthony Nwakaeme,Djaniny,Jean Evrard Kouassi,Guilherme,Γκερβίνιο,Κοιτά, Φοντέ Μπενγκαντλί,Y. Sarı,Salih·Kavrazlı,
Midfilders: Αμπντουκαντιρ Ομουρ,Berat Ayberk Özdemir,Χάμσικ, Μάρεκ,Ντορουκχαν Τοκοζ,Abdulkadir Parmak,Μάλι, Γιουνούς,Αντερς Τροντσεν,C. Akpınar,
Υπερασπιστές: Χούγκο, Βίκτωρ,Ιέ, Έντγκαρ,Πέρεζ, Μπρούνο,Hüseyin Türkmen,Serkan Asan,Κοϊμπασί, Ισμαήλ,Atakan Gunduz,Ahmetcan Kaplan,Faruk Can Genç,
Τερματοφύλακες: Σάκιρ, Ουγκουρκάν,Erce Kardeşler,Arda Akbulut,Kagan Moradaoglu,Adem Agaoglu,Muhammet·Taha Tepe,Hakan Aydin

Bengali Koita, 12 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Τραμπζονσπόρ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!