*Καμπιονάτο Σαμαρινέζε Διανομής στόχος 3 Αγώνες
Stadio Fonte dell'Ovo
1000
San Marino,San Marino
Επί Τρε Πεν

Τρε Πεν αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Τρε Πεν το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μουράτα το Κόπα Τιτάνο στις 2022/10/05 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:0. Ο Τρε Πεν πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/10/08 UTC εναντίον του Μουράτα στο Κόπα Τιτάνο. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μουράτα εναντίον Τρε Πεν, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Τρε Πεν Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Τρε Πεν Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-5-1
Εμπρός: Alessandro·Chiurato,Riccardo·Pieri,Imre Badalassi,Giacomo·Sulpizio,
Midfilders: Michael Battistini,Giacomo·Zafferani,Nicola·Gai,Cibelli, Enrico,Luca Ceccaroli,Semprini, Pietro,Luca Righini,Kevin·Zonzini,Dormi, Lorenzo,Enrico·Casadei,Danny·Grillo,
Υπερασπιστές: Francesco Sartori,Piero Cauterucci,Davide Cesarini,Christofer·Genestreti,Nicholas·Lombardi,Paolo·Vandi,Riccardo·Tisselli,Antonio·Barretta,Semeraro, Umberto,
Τερματοφύλακες: Mattia Migani,Mauro·Lanzoni,Fabio·Zambetti,Matteo·Forti,Alfredo Chierighini

Riccardo Pieri, 3 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Τρε Πεν αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!