Estadio de Mestalla
55000
Valencia,Spain
Επί Βαλένθια

Βαλένθια αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Βαλένθια το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μαγιόρκα το LaLiga στις 2021/10/17 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 3:1. Ο Βαλένθια πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/23 UTC εναντίον του Μαγιόρκα στο LaLiga. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Βαλένθια εναντίον Μαγιόρκα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Βαλένθια Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Βαλένθια Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-1-4-1
Εμπρός: Γκόμεζ, Μάξι,Γκεδές, Γκονσάλο,Κόστα, Χέλντερ,Βαγιέχο, Μανού,Ντούρο, Χούγκο,Ντε Σούσα, Μάρκος,Diego López,
Midfilders: Σόλερ, Κάρλος,Βας, Ντάνιελ,Τσερίσεβ, Ντένις,Ράσιτς, Ούρος,Σαλκουέιρο, Ντέβιντ,Μπλάνκο, Άλεξ,Yunus Musah,Koba Koindredi,Alessandro Burlamaqui,
Υπερασπιστές: Γκάγια,Παουλίστα, Γκάμπριελ,Γκουιγιαμόν, Χιούγκο,Κορέια, Τιέρι,Ντιακχάμπι, Μουκτάρ,Omar Alderete,Λάτο, Τόνι,Φουλγκούιερ, Ντιμίτρι,Πισίνι, Κριστιάνο,Cristhian Mosquera,Jesús Vázquez,Joseda,
Τερματοφύλακες: Σίλεσεν, Γιάσπερ,Ντομενέκ, Ζάουμε,Ριβέρο, Κριστιάν,Giorgi Mamardashvili

Ράσιτς, Ούρος, 9 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Βαλένθια αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!