*Πριμέρα Ντιβισιόν Διανομής στόχος 14 Αγώνες
Estadio de Mestalla
55000
Valencia,Spain
Επί Βαλένθια

Βαλένθια αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Βαλένθια το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Βιγιαρεάλ το Πριμέρα Ντιβισιόν στις 2022/11/10 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 3:0. Ο Βαλένθια πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/12/31 UTC εναντίον του Βιγιαρεάλ στο Πριμέρα Ντιβισιόν. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Βιγιαρεάλ εναντίον Βαλένθια, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Βαλένθια Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Βαλένθια Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Κλάιφερτ, Τζάστιν,Καστιγιέχο, Σαμού,Καβάνι, Έντισον,Ντούρο, Χούγκο,Ντε Σούσα, Μάρκος,D. López,Samuel Lino,
Midfilders: Γιουνούς Μούσα,André Almeida,J.Santiago,Hugo González,Ilaix Kourouma,Francisco Pérez Martínez,Nico González,M.Dominguez,
Υπερασπιστές: Γκάγια,Γκουιγιαμόν, Χιούγκο,Κορέια, Τιέρι,Ντιακχάμπι, Μουκτάρ,Παουλίστα, Γκάμπριελ,Εράι Κόμερτ,Φουλγκούιερ, Ντιμίτρι,Λάτο, Τόνι,Cenk Ozkacar,T.Ribeiro,C. Mosquera,Jesús Vázquez,
Τερματοφύλακες: Ντομενέκ, Ζάουμε,Ερερίν, Ιάγκο,Ριβέρο, Κριστιάν,Giorgi Mamardashvili,Charlie Pérez,Emilio Bernard Sanchez

Λάτο, Τόνι, 14 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Βαλένθια αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!