Vejle Stadium
10418
Vejle,Denmark
Επί Βέιλε

Βέιλε αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Βέιλε το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Χόρσενς το Σούπερ Λίγκα στις 2021/10/22 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Βέιλε πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/26 UTC εναντίον του Χόρσενς στο Σούπερ Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Χόρσενς εναντίον Βέιλε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Βέιλε Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Βέιλε Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-3
Εμπρός: Νιούνιεζ, Αντρές Φαμπιάν Πονσέ,Τζόρτζεβιτς, Λούκα,Εμμανουηλίδης, Δημήτριος,Lukas Engel,Dominic Vinicius,Christian William·Gammelgaard Grondal,Πιερίκ, Μπράντον,Foday·Manneh,
Midfilders: Allan Sousa,Σαϊντ Εζατολαχι,Hallur Hansson,Jacob Schoop,Arbnor Mucolli,Lundrim Hetemi,Adama Fofana,Hans Hollsberg,Ivan·Repyakh,Kevin Custovic,M. Drammeh,Hans Hollsberg,Tobias·Henriksen,
Υπερασπιστές: Denis Kolinger,Jerome Opoku,Μαντζρεκαρ Τζεϊμς,Viljormur Davidsen,Thomas Gundelund Nielsen,Ερόν,Mathias·Voss,
Τερματοφύλακες: Sten Grytebust,Μπούνστ-Ζόελνερ, Αλεξάντερ,Aleksey Chernov,Tobias·Jakobsen

Μπούνστ-Ζόελνερ, Αλεξάντερ, 13 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Βέιλε αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!