Stadio Pierluigi Penzo
7389
Venice,Italy
Επί Βενέτσια

Βενέτσια αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Βενέτσια το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Τζένοα το Serie A στις 2021/10/26 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:2. Ο Βενέτσια πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/31 UTC εναντίον του Τζένοα στο Serie A. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Τζένοα εναντίον Βενέτσια, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Βενέτσια Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Βενέτσια Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Thomas Henry,Αραμού, Ματία,David Okereke,Φόρτε, Φραντσέσκο,Dennis Johnsen,Μποκαλόν, Ρικάρντο,Ζινιόνι, Τζιανμάρκο,Bjarki Steinn Bjarkason,
Midfilders: Gianluca Busio,Arnór Sigurðsson,Κιγίν, Σοφιάν,Φιορντίλινιο, Αντόνιο Λούκα,Daan Heymans,Ντορ Περετζ,Domen Črnigoj,Ντέζι, Χακόμπο,Βάκκα, Αντόνιο,Lauri Ala-Myllymäki,David Schnegg,Jack·de Vries,Samuel Marchesan,Tanner Tessmann,
Υπερασπιστές: Αμπαντού, Έθαν,Καλντάρα, Ματία,Χαπς, Ρινττζεσιάνο,Πιέτρο Σεσαρόνι,Pasquale Mazzocchi,Michael Svoboda,Τίρονε Εμπουέχι,Μαντόλο, Μάρκο,Μολινάρο, Κρίστιαν,
Τερματοφύλακες: Ρομέρο, Σέρτζιο,Λεζερίνι, Λούκα,Νίκι Μαένπα,Bruno Bertinato,Filippo Neri,Roman Lazar

Tanner Tessmann, 10 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Βενέτσια αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!