GelreDome
25500
Arnhem,Netherlands
Επί Φίτεσε

Φίτεσε αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Φίτεσε το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Χέρενφεν το Ερεντιβίζιε στις 2021/10/24 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:2. Ο Φίτεσε πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/30 UTC εναντίον του Χέρενφεν στο Ερεντιβίζιε. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Χέρενφεν εναντίον Φίτεσε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Φίτεσε Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Φίτεσε Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-5-2
Εμπρός: Τανάνε, Ουσάμα,Loïs Openda,Φρέντεριξεν, Νικολάι,Oussama Darfalou,Thomas Buitink,Julian Vonmoos,Hilary Gong,Γιάπι, Ρόμαριτς,
Midfilders: Μπάτζοερ, Ριεχέντλι,Γκμποχό, Γιαν,Toni Domgjoni,Matúš Bero,Τρόντσταντ, Σόντρε,Patrick Vroegh,Daan Huisman,
Υπερασπιστές: Danilho Doekhi,Ράσμουσεν, Γιάκομπ,Eli Dasa,Μαχιμιλιαν Γουιτεκ,Tomáš Hájek,Alois Oroz,Million·Manhoef,Giovanni Van Zwam,Enzo Cornelisse,
Τερματοφύλακες: Σούμπερτ, Μάρκους,Χούβεν, Ζέροεν,Daan Reiziger,Nigel van Haveren

Eli Dasa, 10 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Φίτεσε αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!