*Premier League Διανομής στόχος 6 Αγώνες
London Stadium
60000
London,England
Επί Γουέστ Χαμ

Γουέστ Χαμ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Γουέστ Χαμ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ραπίντ Βιέννης το Premier League στις 2021/09/25 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:2. Ο Γουέστ Χαμ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/30 UTC εναντίον του Ραπίντ Βιέννης στο Premier League. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Γουέστ Χαμ εναντίον Ραπίντ Βιέννης, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Γουέστ Χαμ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Γουέστ Χαμ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Ζαρόντ Μπόβεν,Μπενράχμα, Σεντ,Αντόνιο, Μιχαήλ,Γιαρμολένκο, Αντρέι,Ademipo Odubeko,
Midfilders: Ράις, Ντέκλαν,Tomáš Souček,Βλάσιτς, Νίκολα,Φορνάλς, Πάμπλο,Alex Král,Λανζίνι, Μάνουελ,Νόμπλ, Μάρκ,Κόβεντρι, Κόνορ,Jamal Baptiste,Harrison Ashby,
Υπερασπιστές: Ζουμά, Κουρτ,Ντιοπ, Ισά,Βλαδιμίρ Κουφάλ,Μαζουακού, Αρτούρ,Κρέσγουελ, Άαρον,Ντόουσον, Κρεγκ,Ογκμπόνα, Άντζελο,Φρέντερικς, Ράιαν,Ρέιντ, Ουίνστον,Τζόνσον, Μπεν,
Τερματοφύλακες: Αρεόλα, Αλφόνσο,Φαμπιάνσκι, Λούκας,Ράντολφ, Ντάρεν,Μάρτιν, Ντέιβιντ

Κρέσγουελ, Άαρον, 6 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Γουέστ Χαμ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!