Koning Willem II Stadion
14700
Tilburg,Netherlands
Επί Βίλεμ

Βίλεμ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Βίλεμ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Άγιαξ το Ερεντιβίζιε στις 2021/11/27 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:1. Ο Βίλεμ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/02 UTC εναντίον του Άγιαξ στο Ερεντιβίζιε. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Άγιαξ εναντίον Βίλεμ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Βίλεμ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Βίλεμ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Che Nunnely,Καμπετσής, Αργύρης,Γεμπόα, Τζόν,Ούριεντ, Κουάσι,
Midfilders: Πολ,Godfried Roemeratoe,Κοχλέρ, Μάτς,Γκορκεμ Σαγλαμ,Dries Saddiki,Max Svensson,Μιχελής, Νίκος,Elton Kabangu,Ringo Meerveld,Wesley Spieringhs,
Υπερασπιστές: Άλρικ Ιτεργκάρντ Ζένσεν,Leeroy Owusu,Εμιλ Μπεργκστρομ,Derrick Köhn,Χέρκενς, Φρικ,Νέλομ, Μίκουελ,Vincent·Schippers,Sam·Tel,
Τερματοφύλακες: Γουέλενρόιθερ, Τιμόν,Ρούιτερ, Ρόμπιν,Jorn Brondeel,Connor van den Berg,Maarten Schut

Άλρικ Ιτεργκάρντ Ζένσεν, 14 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Βίλεμ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!