Krestovsky Stadium
67000
Saint Petersburg,Russia
Επί Ζενίτ

Ζενίτ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ζενίτ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μάλμε το Πρέμιερ Λιγκ στις 2021/09/25 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:1. Ο Ζενίτ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/29 UTC εναντίον του Μάλμε στο Πρέμιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ζενίτ εναντίον Μάλμε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ζενίτ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ζενίτ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-3
Εμπρός: Σαρντάρ Αζμούν,Μαλκόμ,Κλαουντίνιο,Άρτεμ Τζιούμπα,Daniil Kuznetsov,
Midfilders: Μπάριος, Βίλμαρ,Wendel,Νταλερ Κουζίαεβ,Μαγκομεντ Οζντοεβ,Αλεξάντρ Γεροκίν,Andrey Mostovoy,Kirill Kravtsov,
Υπερασπιστές: Σάντος, Ντάγκλας,Λόβρεν, Ντέγιαν,Vyacheslav Karavaev,Ρακίτσκι, Γιάροσλαβ,Aleksei Sutormin,Ντιμιτρι Κριστιακοβ,Danil Krugovoy,Danila·Khotulev,
Τερματοφύλακες: Κρίτσιουκ, Στάνισλαβ,Μικαιλ Κερζακοβ,David Byazrov,Daniil Odoevski,Georgiy Korolev

Kirill Kravtsov, 9 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ζενίτ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!