*1η Κατηγορία HNL Διανομής στόχος 13 Αγώνες
Gradski Vrt Stadium
18856
Osijek,Croatia
Επί Όσιγιεκ

Όσιγιεκ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Όσιγιεκ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ρούντεσξ το 1η Κατηγορία HNL στις 2021/10/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Όσιγιεκ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/26 UTC εναντίον του Ρούντεσξ στο 1η Κατηγορία HNL. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ρούντεσξ εναντίον Όσιγιεκ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Όσιγιεκ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Όσιγιεκ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Μιέρεθ, Ραμόν,Damjan Bohar,Šime Gržan,Ante Erceg,Mihret Topčagić,Mirlind Daku,
Midfilders: Κλάινχαϊσλερ, Λάσζλο,Mihael Žaper,Petar Bočkaj,Marin Pilj,Μπρλεκ, Πέταρ,Φιόλικ, Ιβάν,Darko Nejašmić,Ντοκίτ, Μάρβεϊλ,Amer Hiroš,Ζούγκοβικ, Βέντραν,
Υπερασπιστές: Mile Škorić,Evgen Cheberko,Karlo Bartolec,Mario Jurčevič,Μπράλιτς, Σλάβκο,Danijel Lončar,Μίλος, Μάτο,Κάρο,Adrian Leon Barisic,
Τερματοφύλακες: Ίβιτσα Ίβουσιτς,Marko Malenica,Marko Barešić,Tim·Sajko,Franko·Kolic

Evgen Cheberko, 13 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Όσιγιεκ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!