*Italian Serie A Distribucija cilj 15 Utakmice
Stadio Artemio Franchi
43286
Florence,Italy
Na Fiorentina

Fiorentina raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Fiorentina prethodna je utakmica bila protiv Always Ready u International Club Friendly dana 2022/12/01 UTC, meč je završio rezultatom 1:4. Fiorentina igra sljedeći meč 2022/12/07 UTC protiv Always Ready za International Club Friendly. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Fiorentina vs Always Ready uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Fiorentina Postava zadnjeg meča
Fiorentina Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Nicolás González,Arthur,Luka Jović,Christian Kouamé,Riccardo Sottil,Aleksandr Kokorin,Filippo Di Stefano,
Midfilderi: Jonathan Ikoné,Antonín Barák,Gaetano Castrovilli,Sofyan Amrabat,Rolando Mandragora,Alfred Duncan,Szymon Żurkowski,Youssef Maleh,Giacomo Bonaventura,Riccardo Saponara,Marco Benassi,Alessandro Bianco,Costantino Favasuli,
Branitelji: Nikola Milenković,Сordeiro Dos Santos Domilson,Igor Júlio,Lucas Martinez,Cristiano Biraghi,Lorenzo Venuti,Luca Ranieri,Aleksa Terzić,Matija Nastasić,Dimo·Krastev,Gabriele·Ferrarini,
Golmani: Pierluigi Gollini,Pietro Terracciano,Michele Cerofolini,Antonio Rosati,tommaso martinelli

Сordeiro Dos Santos Domilson, 13 utakmice, 1 Asistencije

(Fiorentina lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Fiorentina) uživo na vašem mobitelu!