*English Football League One Distribucija cilj 20 Utakmice
Kingsmeadow
4850
London,England
Na AFC Wimbledon

AFC Wimbledon raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. AFC Wimbledon prethodna je utakmica bila protiv - u English Football League One dana 2022/04/30 UTC, meč je završio rezultatom 3:4. AFC Wimbledon igra sljedeći meč - protiv - za English Football League One. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

AFC Wimbledon Postava zadnjeg meča
AFC Wimbledon Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Sam Cosgrove,Derick Osei Yaw,Egli Kaja,Zach Robinson,Jack Madelin,Aaron·Cosgrave,Terry·Ablade,Aaron·Pressley,Adedapo·Awokoya-Mebude,
Midfilderi: Anthony Hartigan,Alex Woodyard,Kwaku·Frimpong,Morgan Charles·Williams,Jack Rudoni,Paul Osew,Ayoub·Assal,Chislett,Tomas·Kalinauskas,Henry·Lawrence,Dylan·Adjei-Hersey,George Marsh,Luke McCormick,
Branitelji: Ben Heneghan,Lee Brown,Daniel·Csoka,William Nightingale,Quaine·Bartley,Isaac·Ogundere,Jack·Currie,Luke·Jenkins,Cheye Alexander,Nesta Guinness-Walker,Paul Kalambayi,

William Nightingale, 36 utakmice, 1 Asistencije

(AFC Wimbledon lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (AFC Wimbledon) uživo na vašem mobitelu!