*Kuwaiti Premier League Distribucija cilj 9 Utakmice
Al-Kuwait Sports Club Stadium
18500
Kaifan,Kuwait
Na Al Kuwait SC

Al Kuwait SC raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Al Kuwait SC prethodna je utakmica bila protiv Al-Arabi Club (KUW) u Kuwaiti Emir Cup dana 2023/01/23 UTC, meč je završio rezultatom 3:3. Al Kuwait SC igra sljedeći meč 2023/02/03 UTC protiv Al-Arabi Club (KUW) za Kuwaiti Emir Cup. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Al-Arabi Club (KUW) vs Al Kuwait SC uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Al Kuwait SC Postava zadnjeg meča
Al Kuwait SC Formacije zadnjeg podudaranja: 4-4-2
Napadači: Taha Yassine Khenissi,Fahad Al Hajeri,Dieumerci Mbokani,Shaheen Alkhamees,Faisal Zayed·Al Harbi,Yousef Nasser Al Sulaiman,Ahmad Zanki,I.Kameel,F.Alsaab,Meshari·Alenezi,
Midfilderi: Mehdi Berrahma,Abdullah Salem Al Buraiki,Hussain Hakem,Fahad Hammoud Al Rashidi,Shereedah Al Shereedah,Talal·Al Fadhel,Abdulmohsen·Al Turkmani,Jae·Dambelly Sidibeh,
Branitelji: Sami Al Sanea,Abdulaziz Mahran,Sultan·Alfaraj,A.Pour Dara,Yousif Al Khebeezi,Yousif·Al Rashidi,Talal·Al Mutairi,

-
(Al Kuwait SC lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Al Kuwait SC) uživo na vašem mobitelu!