Estadio Alejandro Villanueva
35000
Lima,Peru
Na Alianza Lima

Alianza Lima raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Alianza Lima prethodna je utakmica bila protiv Sporting Cristal u International Club Friendly dana 2023/01/15 UTC, meč je završio rezultatom 3:0. Alianza Lima igra sljedeći meč 2023/02/05 UTC protiv Sporting Cristal za International Club Friendly. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Sporting Cristal vs Alianza Lima uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Alianza Lima Postava zadnjeg meča
Alianza Lima Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Arley Rodríguez,Marco Aldair Rodriguez,Hernán Barcos,Jefferson Farfán,Wilmer Aguirre,Darlin Leiton,
Midfilderi: Cristian Benavente,Jairo Concha,Oslimg Mora,Pablo Miguez,Paolo Hurtado,Pablo Lavandeira,Josepmir Ballon,Miguel Cornejo,Aldair Fuentes,Oswaldo·Valenzuela,Óscar Pinto,
Branitelji: Gino Peruzzi,Yordi Vílchez,Jefferson Portales,Fabio Rojas,Christian Ramos,Joao·Montoya,Ricardo·Lagos,

-
(Alianza Lima lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Alianza Lima) uživo na vašem mobitelu!