*Spanish La Liga Distribucija cilj 19 Utakmice
Estadio de los Juegos Mediterráneos
15000
Almeria,Spain
Na Almeria

Almeria raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Almeria prethodna je utakmica bila protiv Rayo Vallecano u Spanish La Liga dana 2023/01/27 UTC, meč je završio rezultatom 3:1. Almeria igra sljedeći meč 2023/02/06 UTC protiv Rayo Vallecano za Spanish La Liga. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Rayo Vallecano vs Almeria uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Almeria Postava zadnjeg meča
Almeria Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Largie Ramazani,Adrián Embarba,Léo Baptistão,Dyego Sousa,El Bilal Toure,Marko Milovanović,Carlos Humberto·Rojas Mosquera,
Midfilderi: Luis Suárez,Lucas Robertone,Gonzalo Melero,Alejandro Pozo,Francisco Portillo,César de la Hoz,Íñigo Eguaras,Arnau Puigmal,Lázaro Vinícius,Samuel Costa,Gui,Martin Svidersky,
Branitelji: Sergio Akieme,Houboulang Mendes,Srđan Babić,Rodrigo Ely,Juan Brandáriz,Juanjo Nieto,Iván Martos,Kaiky Melo,Álex Centelles,

Sergio Akieme, 19 utakmice, 0 Asistencije

(Almeria lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Almeria) uživo na vašem mobitelu!