*Italian Serie A Distribucija cilj 16 Utakmice
Stadio Olimpico
72634
Rome,Italy
Na AS Roma

AS Roma raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. AS Roma prethodna je utakmica bila protiv Genoa u Italian Serie A dana 2022/01/23 UTC, meč je završio rezultatom 2:4. AS Roma igra sljedeći meč 2022/02/05 UTC protiv Genoa za Italian Serie A. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate AS Roma vs Genoa uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

AS Roma Postava zadnjeg meča
AS Roma Formacije zadnjeg podudaranja: 3-4-1-2
Napadači: Tammy Abraham,Eldor Shomurodov,Carles Pérez,Stephan El Shaarawy,Jan Oliveras,Joel Axel Krister·Voelkerling Persson,Felix Afena-Gyan,
Midfilderi: Lorenzo Pellegrini,Nicolò Zaniolo,Jordan Veretout,Bryan Cristante,Sérgio Oliveira,Ainsley Maitland-Niles,Henrikh Mkhitaryan,Amadou Diawara,Nicola Zalewski,Alessio Riccardi,Edoardo Bove,Maissa Ndiaye,Ebrima Darboe,Cristian Volpato,
Branitelji: Gianluca Mancini,Leonardo Spinazzola,Roger Ibañez,Marash Kumbulla,Rick Karsdorp,Matías Viña,Chris Smalling,Bryan Reynolds,Davide Santon,Federico Fazio,Dimitrios Keramitsis,Filippo Missori,Filippo Tripi,Maissa Codou·Ndiaye,Jan·Oliveras Codina,Dimitrios·Keramitsis,

Riccardo Calafiori, 18 utakmice, 1 Asistencije

(AS Roma lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (AS Roma) uživo na vašem mobitelu!