1
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Andorran Primera Divisio Distribucija cilj 3 Utakmice
Na Atletic Club D Escaldes

Atletic Club D Escaldes raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Atletic Club D Escaldes prethodna je utakmica bila protiv Inter Club Escaldes u Andorran Primera Divisio dana 2022/10/02 UTC, meč je završio rezultatom 1:1. Atletic Club D Escaldes igra sljedeći meč 2022/10/09 UTC protiv Inter Club Escaldes za Andorran Primera Divisio. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Atletic Club D Escaldes vs Inter Club Escaldes uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Atletic Club D Escaldes Postava zadnjeg meča
Atletic Club D Escaldes Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Luigi San Nicolás,Carlos·Gomes,Ivan·Garrido Ciarruz,Lionel Antonio·Correia Alves,Jorge Bolivar·Cano,Dylan·Hernandez Orribo,Fabio Serra,Walter Exzequiel·Vazquez Bernal,Jose Luis·Montano,Guillaume·Silvain Lopez,Aaron Sanchez Alburquerque,Marc·Culleres Pijuan,Urrunaga Orellana, Hector,Alvaro·Guevara,Abraham·Gomez Fernandez,Diogenes·Lino Baptista,
Midfilderi: Aleix Cisteró,Hamza·Ryahi Bouharma,Pedro·Santos Escolano,Sebastien Jacques·Aguero,Victor Perez,Nikola Zugic,Jesus·Alvarez,David·Rodriguez Lopez,Xavi·Puerto,Nicolas·Minutella,Xavier·Albarelhos Da Rocha,Alexandre Martínez,Filipe·Gomes,Yael·Fontan Vilches,Jonathan·Fernandes,Andre·Armada,Andres·Brinez,Victor·Alonso,Gemelson Nayry·Fay Bill Vieira,
Branitelji: Moisés San Nicolás,Leonel Maciel,Javier Morales·Aguilera,Ruben·Fernandez Puente,Victor Alfonso·Maffeo Becerra,Richard André·Hurtado Lora,Christian Alexander·Paredes Ponce,David·Maneiro Ton,Alexandre Sanchez·Rodriguez,Eric Ruiz·Naranjo,Aderito·Charrua,Sergi·Suarez Otal,Diogo Filipe·Dos Santos Silva,Alexandre·Correia Alfaiate,
Golmani: Angel·De La Fuente Fernandez,Victor Lopez·Medel,Alejandro·Ruiz Campagne,Roberto Manuel·Gracia,Isaac Martinez·Diaz,Roberto·Veiga Gomes,Roberto·Veiga Gomes,Ivan Periáñez

Víctor, 3 utakmice, 0 Asistencije

(Atletic Club D Escaldes lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Atletic Club D Escaldes) uživo na vašem mobitelu!