Ernst Happel Stadion
50865
Vienna,Austria
Na Austria

Austria raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Austria prethodna je utakmica bila protiv Wales u FIFA World Cup qualification (UEFA) dana 2021/11/15 UTC, meč je završio rezultatom 4:1. Austria igra sljedeći meč 2022/03/24 UTC protiv Wales za FIFA World Cup qualification (UEFA). Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Wales vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Austria Postava zadnjeg meča
Austria Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Yusuf Demir,Marko Arnautović,Karim Onisiwo,Marco Grüll,Ercan Kara,Chukwubuike Junior Adamu,
Midfilderi: Marcel Sabitzer,Christoph Baumgartner,Florian Grillitsch,Nicolas Seiwald,Dejan Ljubičić,Louis Schaub,Stefan Ilsanker,Alessandro Schöpf,
Branitelji: Philipp Lienhart,Martin Hinteregger,Stefan Posch,Aleksandar Dragović,Maximilian Ullmann,Christopher Trimmel,Andreas Ulmer,

-
(Austria lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Austria) uživo na vašem mobitelu!