*Faroe Islands Premier League Distribucija cilj 24 Utakmice
Gundadalur Stadium
5000
Torshavn,Faroe Islands
Na B36 Torshavn

B36 Torshavn raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. B36 Torshavn prethodna je utakmica bila protiv Vikingur Gotu u Faroe Islands Premier League dana 2022/09/16 UTC, meč je završio rezultatom 5:0. B36 Torshavn igra sljedeći meč 2022/10/02 UTC protiv Vikingur Gotu za Faroe Islands Premier League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate B36 Torshavn vs Vikingur Gotu uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

B36 Torshavn Postava zadnjeg meča
B36 Torshavn Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Meinhard Olsen,Benjamin Heinesen,Hannes Agnarsson,Brian Jacobsen,Rasmus Reihdar·Nissen,Bjarki Christiansson·Nielsen,
Midfilderi: Stefan Radosavljevic,Eli Nielsen,Andrias Eriksen,Róaldur Jacobsen,Tobias·Hansen,Hardlei, Torur,Rani Berg i·Soylu,Andrass Johansen,Magnus Holm Jacobsen,Ragnar Samuelsen,Michal Przybylski,Simun Solheim,Carl·Mikkelsen,Jogvan Gullfoss,Marius·Arting Allansson,
Branitelji: Sonni Nattestad,Alex Mellemgaard,Erlendur Magnussen,Erling Davidsson Jacobsen,Magnus Egilsson,Samal·Johannusarson,Erling Jacobsen,Thor Hoholt,Lukas·Envoldsen,
Golmani: Rói Mørk Hentze,Hans Jorgensen,Mattias Lamhauge,Sonni Hojgaard,Eydbjorn Lervig·Ostergaard

Benjamin Heinesen, 15 utakmice, 1 Asistencije

(B36 Torshavn lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (B36 Torshavn) uživo na vašem mobitelu!