*Norwegian Eliteserien Distribucija cilj 27 Utakmice
Aspmyra Stadion
7354
Bodo,Norway
Na Bodo Glimt

Bodo Glimt raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Bodo Glimt prethodna je utakmica bila protiv Zorya u Norwegian Eliteserien dana 2021/12/05 UTC, meč je završio rezultatom 2:2. Bodo Glimt igra sljedeći meč 2021/12/09 UTC protiv Zorya za Norwegian Eliteserien. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Zorya vs Bodo Glimt uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Bodo Glimt Postava zadnjeg meča
Bodo Glimt Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Gilbert Koomson,Erik Botheim,Victor Okoh Boniface,Amahl Pellegrino,Rodriguez Pernambuko,Ola Solbakken,Mattias Käit,Tomas·Rataj,Lasse Selvåg Nordås,
Midfilderi: Patrick Berg,Ulrik Saltnes,Sondre Fet,Hugo Vetlesen,Vegard Leikvoll Moberg,Sondre Sorlie,Morten Agnes Konradsen,Kent Malic Swaleh,Elias Kristoffersen·Hagen,Adan Abadala Hussein,Mads·Fagerli Halsoy,Joel·Mugisha,
Branitelji: Fredrik Andre Bjorkan,Marius Lode,Alfons Sampsted,Marius Hoibraten,Brede Moe,Vegard Kongsro,Sigurd·Kvile,Brynjar·Johnsplass,

Ulrik Saltnes, 22 utakmice, 2 Asistencije

(Bodo Glimt lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Bodo Glimt) uživo na vašem mobitelu!