Signal Iduna Park
81360
Dortmund,Germany
Na Borussia Dortmund

Borussia Dortmund live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Borussia Dortmund prethodna utakmica bila je protiv Real Madrid u UEFA Champions League dana 2024/06/01 UTC, utakmica je završila rezultatom 0:2.

Borussia Dortmund će igrati svoju sljedeću utakmicu 2024/07/17 UTC protiv Erzgebirge Aue u UEFA Champions League. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti Erzgebirge Aue vs Borussia Dortmund live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Borussia Dortmund Zadnji Sastav Utakmice
Borussia Dortmund formacija zadnje utakmice: -
Napadači: Donyell Malen,J.Bynoe-Gittens,Karim Adeyemi,Youssoufa Moukoko,Niclas Füllkrug,Sébastien Haller,Julien Duranville,P. Brunner,
Vezni igrači: Julian Brandt,Felix Nmecha,Marcel Sabitzer,Giovanni Reyna,Emre Can,Salih Özcan,Abdoulaye·Kamara,K. Wätjen,
Obrambeni igrači: Nico Schlotterbeck,Julian Ryerson,Waldemar Anton,Niklas Süle,T. Rothe,Ramy Bensebaini,Guillermo·Bueno Lopez,Soumaula Coulibaly,
Vratari: Gregor Kobel,marcel lotka,Alexander Meyer,Silas Ostrzinski

Borussia Dortmund Lista Ozlijeđenih Igrača
Mateu Morey, Wound, -
Julien Duranville, Muscle Injury, -

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Borussia Dortmund utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!